Stolica Podkarpacia to miasto perspektywiczne, które w ostatnich latach intensywnie się rozwija, w którym przybywa inwestorów, a firmy przemysłowe otwierają swoje filie.

Wbrew ogólnopolskiej tendencji problem wyludnienia nie dotyczy Rzeszowa (podobnie jak Warszawy). Także bezrobocie jest na dość niskim poziomie (ok. 7%), a pensje rosną najszybciej w kraju.

Mieszkańcy Rzeszowa wysoko oceniają warunki życia w mieście, edukację oraz jakość powietrza.

Według europejskiego rankingu magazynu ekonomicznego Financial Times „Miasta Przyszłości 2019/20” Rzeszów zajął pierwsze miejsce wśród miast średnich w kategorii „Kreowanie Przyjaznych Warunków dla Rozwoju Biznesu” oraz „Kapitał Ludzki i Styl Życia”. Miasto ostatecznie uplasowało się na czwartej pozycji w Europie.

Rozwój Rzeszowa jest szczególnie zauważalny na rynku nieruchomości. Pomimo hossy, Rzeszów nadal posiada dobre lokalizacje pod zabudowę, co nie umyka uwadze deweloperów. Nowoczesne mieszkania, szeregówki oraz domy wolnostojące sprzedają się bardzo dobrze. Ponieważ Rzeszów to miasto także akademickie, zakup mieszkania pod wynajem jest doskonałą inwestycją.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym mieście. Zwiedźmy razem najciekawsze miejsca Rzeszowa, zobaczmy punkty charakterystyczne. A potem? A potem ZAMIESZKAJ W RZESZOWIE!